O firmě

Společnost CORTRADE spol. s.r.o. je autorizovaným dovozcem materiálu CORIAN a MONTELLI do České a Slovenské republiky již od roku 1993. Materiály dovážíme od americké firmy DuPont, která je největším chemickým koncernem nasvětě. Firma DuPont je zárukou toho, že se Vám dostává materiál CORIAN ® nejvyšší kvality, prověřený již mnoha lety v těch nejnáročnějších provozech po celém světě.

Zaměřujeme se na kuchyňské a koupelnové desky - CORIAN ® nebo MONTELLI ® je pro tyto aplikace ideálním materiálem.

Zároveň jsme prodejcem nástrojů na opracování CORIANu ® rakouské firmy ALBIN KRAUS a produktů německé firmy PFEIFFER pro Českou republiku a Slovensko.

Poskytujeme servis jak architektonickým atelierům, kuchyňským a koupelnovým studiím tak i široké veřejnosti.

Jsme připraveni doporučit vhodný materiál podle způsobu použití. Máme k dispozici katalogy a další propagační materiály. V případě zájmu stát se zpracovatelem, zajistíme školení u společnosti DuPont, s možností získat certifikát Quality Network. Spravujeme síť zaškolených zpracovatelů v obou republikách. Všichni zaškolení zpracovatelé jsou garancí nejvyšší kvality zpracování jak materiálu CORIAN tak MONTELLI ®. Jsme schopni podle návrhů architektů zpracovávat i ty nejnáročnější designové zakázky.